Tak trochu autorský projekt.... {vlastně doslova}

Za projektem vegetariánské a veganské restaurace stojí český spisovatel Ivo Hury. S trochou nadsázky by se dalo říci, že se jedná o velmi specifickou chrámovou kuchyni, neboť většina využívaných receptur pochází z osobních zkušeností získaných při studiích v Izraeli, kde se autor věnoval judaistice, zejména pak náboženské a rituální očistě potravin, ale i hinduistickým pravidlům stravování, jež získal v komunitě Haré Krišna. Díky tomu restaurace nabízí stravu na úrovni parve, halal, ale i prasādam.

KAŽDÝ DEN TŘI ORIGINÁLNÍ MENU
{a přídavky navíc}

Každý den jsou v otevřeném samoobslužném bufetu připraveny tři jedinečná menu. První je vždy védské sabdží, vařené dle hinduistické tradice. Druhá dvě menu pochází převážně z indické kuchyně a často se jedná o recepty, které si v žádné zaběhlé restauraci nedáte. Do menu jsou pro zpestření zařazovány ale i různé originálně pojaté pokrmy z asijské, či středoevropské kuchyně. Nad úroveň jídelního lístku se připravují i další lahodné speciality pro obohacení vaší hostiny.

PROSTĚ JINÝ RESTAURANT

Restaurace Diva India je specifický projekt v mnoha ohledech. Usiluje o absolutně bezezbytkový a optimalizovaný provoz. Je komunitně zaměřená a tak není problém navštívit kuchyni v době přípravy pokrmů. Přehrává svobodnou hudbu, nezatíženou praktikami OSA. Dle hinduistické tradice připravuje požehnaná prasādam. Nabízí alter limonády Wostok, věrnostní programy jako desáté menu zdarma a další…